Bazén a saunový svět
Plavecký bazén

Plavecký bazén je rozdělen na část plaveckou se 4 drahami, na část relaxační s vodními atrakcemi (chrliče, bublátory, masážní lavice apod.) a na část pro neplavce.

Kapacita vodní plochy:

Část plavecká:   42 osob
Část relaxační+neplavci: 54 osob
Celkem: 96 osob

Hloubka:

Min. hloubka: 70 cm
Max. hloubka: 155 cm

   

Teplota vody
29 °C
Plavecký bazén
Tobogán s dojezdovým bazénem

Tobogán má celkovou délku 64 m. Nástup do tobogánu je nad úrovní střechy bazénu, tobogán vede venkovní částí a vstupuje do objektu bazénu, kde je zakončen dojezdovým bazénem. Jeho nezvyklé řešení je jistě zajímavou atrakcí pro děti i dospělé.

Teplota vody
29 °C
Tobogán
Dětské brouzdaliště

Dětské brouzdaliště je určeno pro nejmenší děti, které si zde mohou pod dohledem rodičů hrát. K dispozici jsou zde vodní atrakce.

Teplota vody
33 °C
Brouzdaliště
Whirpool

Pro účely relaxace je v našem areálu k dispozici whirpool (vířivka) s hydromasážnimi tryskami. Whirpool má kapacitu pro 4 osoby.

Dočasně mimo provoz.

Teplota vody
33,5 °C
Whirpool
Finská sauna

Jedná se o klasickou finskou saunu s kapacitou 8 osob, která je určena zejména vyznavačům saunování. Saunu je možno též pronajmout pro uzavřenou skupinu osob.

Teplota vzduchu
60-100 °C
Finská sauna
Parní lázeň

Parní lázeň s vysokou vlhkostí vzduchu nabízí skvělou relaxaci s ozdravnými účinky, kterou je možné doplnit bylinnými esencemi apod. Kapacita kabiny parní lázně je pro 4 osoby. Rovněž parní lázeň je možno rezervovat k pronájmu pro uzavřenou skupinu osob.

Teplota vzduchu
50 °C
Parní lázeň
Ledová komora

Jedná se o místnost s tvorbou ledu určená k ochlazení. Vstup do této místnosti je možný pouze v obuvi, proto k jejímu využití prosím použijte vhodné přezůvky (cukle apod.) Kapacita ledové komory je pro 2 osoby.

Teplota vzduchu
-15 °C
Ledovna
Další služby

Návštěvníkům jsou v blízkosti bazénu k dispozici pro zapůjčení plavecké pomůcky (plavecké desky a pásy). Odpočívat lze v blízkosti bazénů na dlážděných vyhřívaných lavicích, popřípadě na lehátkách.

Aquaaerobic

Zájemci o kurzy, objednávky a bližší informace o aqua aerobicu na Krytém bazénu Orlová kontaktujete Mgr.Karin Mahdalovou, mob: +420 604 305 870.

Masáže a pedikúra

Objednávky a bližší informace je možno získat u Moniky Marešové, mob: +420 777 321 356

Masáže - Po,St,Pá a pedikúra - Út,Čt

Kromě provozu krytého bazénu zajišťuje SMO, městská akciová společnost Orlová také mnoho dalších činností, jako jsou provoz sportovních areálů, odpadové hospodářství, výroba a rozvod tepelné energie, údržbu místních komunikací...
jSMe Orlová
© 2017 Krytý bazén Orlová